STPS30M80CG-TR
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
STPS30M80CG-TR
Technology : Si
Product Category : Schottky Diodes & Rectifiers
Mounting Style : SMD/SMT
Ir - Reverse Current : 40 uA
Package / Case : D2PAK
Packaging : Reel
Configuration : Dual
Series : STPS30M80C
Vrrm - Repetitive Reverse Voltage : 80 V
Vf - Forward Voltage : 0.815 V
Ifsm - Forward Surge Current : 220 A
If - Forward Current : 30 A