ADF4002BRUZ-RL7
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ADF4002BRUZ-RL7
Minimum Input Frequency : 5 MHz
Product Category : Phase Locked Loops - PLL
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Input Frequency : 400 MHz
Supply Voltage - Max : 3.3 V
Package / Case : TSSOP-16
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Number of Circuits : 1
Supply Voltage - Min : 2.7 V