PLL350-2944Y
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
PLL350-2944Y
Minimum Input Frequency : 2.94 GHz
Product Category : Phase Locked Loops - PLL
Type : PLL
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Input Frequency : 3.048 GHz
Supply Voltage - Max : 5.1 V
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Number of Circuits : 1
Supply Voltage - Min : 4.9 V
Packaging : Bulk
Manufacturer : Qorvo
Description : Phase Locked Loops - PLL 2940-3048MHz 5V Narrowband PLL